Відбувся 2 етап Відкритого чемпіонату м. Біла Церква з подолання перешкод (конкур).

Понеділок, 26 серпня 2013 00:00
Відбувся 2 етап Відкритого чемпіонату м. Біла Церква з подолання перешкод (конкур).

Другий етап виявився більш вдалим, ніж перший. Учасників було значно більше та й глядачів на відміну від першого етапу прийшло вдвічі більше.

Оглядаючись на втішну статистику можна сміливо заявить, що популярність кінного спорту в Білій Церкві поволі зростає. Приємно було спостерігати за непідробними емоціями глядачів. Особливо виділялись діти. У глядачів з'явились власні фаворити, за яких вони вболівали, раділи добрим результатам або переживали прикрі невдачі. Хотілося щоб на Білоцерківщині сформувалася чисельна когорта спортсменів та шанувальників кінного спорту. Щоб із часом Чемпіонат Білої Церкви з подолання перешкод став визначною подією нашого міста, яку б чекали тисячі шанувальників. Бо через любов до коней формується і любов до всього живого і прекрасного на нашій планеті. А любов це те чого не вистачає нашому суспільству.

Але повертаємось до спорту. Другий етап відбувся. Відбувся на належному рівні і багато учасників подали заявки на участь у фіналі, який відбудеться на базі КСК «Тандем» 29 вересня 2013 року

Ми вітаємо учасників та переможців другого етапу.


Маршрут №1 до 80 см
 1. Михайло Кирилюк на Хасані
 2. Олександр Паращенко на Вінітепі
 3. Дмитро Панько на Америці
Маршрут №2 до 100 см
 1. Олексій Ульянченко на Америці
 2. Олексій Ульянченко на Іракі
 3. Анастасія Кухар на Окопі
Маршрут №3 до 110 см
 1. Олексій Ульянченко на Іракі
 2. Михайло Кирилюк на Віва-Гайтані
Маршрут №4 (Гран-При) до 120 см
 1. Михайло Кирилюк на Топазі
 2. Ганна Закревська на Вінітепі
 3. Михайло Кирилюк на Ефекті

Велика подяка всім хто підтримав наші змагання: учасники, глядачі, медійники, місцева влада. Особлива подяка людям, які надали матеріальну підтримку на проведення другого етапу чемпіонату міста. Це депутат Верховної Ради України Чудновський Віталій Олегович. Команда громадської приймальні народного депутата Чудновського В. О. в особі Черніченко В. В., П»ятенко О. Г., Сотніченко Т. В. Фурсівський козачий курінь під керівництвом полковника Кулика С. М.

Низький уклін всім тим хто в цей не легкий час знаходе можливість для підтримки кінного спорту і спорту взагалі. А через підтримку спорту виховання здорової нації українців.